Fanny Aynalı Konsol - İnegölSofa
Web Sitesine Özel

Fanny Aynalı Konsol

YOT1410008627
13.355 TL 14.058 TL %6
14.691 TL 15.464 TL %5
Takım İçeriği
Konsol ( Aynalı )1 x 13.355 TL
Toplam
14.691 TL 13.355 TL
14.058 TL
Konsol ( Aynalı )
14.691 TL
13.355 TL
14.691 TL
13.355 TL
Toplam
13.355 TL14.691 TL

Ürün Özellikleri

Fanny Aynalı Konsol, şık kullanışlı bir konsol seçeneğidir. Ferah bir atmosfer yaratmak için şık ve zarif tasarlanmıştır. Evinizin dekorasyonunu tamamlar.

Fanny Aynalı Konsol, şık ve kullanışlı bir mobilya parçasıdır. Tek konsol tasarımı, dar alanlarda bile kullanım kolaylığı sağlar. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan konsol, dayanıklılık ve uzun ömür sunar. Aynalı yüzeyi, odanıza ferah bir his katarken dekoratif bir öğe olarak da görev yapar. Şık detaylar ve zarif işçilikle tasarlanmış olan Fanny Aynalı Konsol, evinizin dekorasyonuna şıklık ve fonksiyonellik katmak için mükemmel bir seçimdir.

Fanny Yemek Odası (İnegöl Mobilyası) İNEGÖLSOFA

Takım İçeriği: 1 adet  Aynalı Konsol'dan Oluşmaktadır.


ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Konsol ( Aynalı )2004680

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 2 Kasım 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı