Falcon Duvar Ünitesi - İnegölSofa

Falcon Duvar Ünitesi

TU1410009575
20.589 TL 23.649 TL %13
22.648 TL 26.014 TL %13
Takım İçeriği
TV Ünitesi1 x 20.589 TL
Toplam
22.648 TL
23.649 TL
20.589 TL
23.649 TL
TV Ünitesi
22.648 TL
20.589 TL
22.648 TL
20.589 TL
Toplam
20.589 TL22.648 TL

Ürün Özellikleri

Falcon Duvar Ünitesi, şık ve fonksiyonel yapısıyla öne çıkar. Depolamayla eşyalarınızı düzenle saklayın. Odanızı ve TV'nizi şık bir şekilde sergileyin.  

Falcon Duvar Ünitesi, şık ve modern tasarımıyla dikkat çeken bir seçenektir. Odanızı düzenlemek ve TV'nizi şık bir şekilde sergilemek için ideal bir çözümdür. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan ünite, dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Geniş depolama alanları, eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklamanıza yardımcı olurken, estetik görünümüyle odanıza şıklık katmaktadır. Falcon Duvar TV Ünitesi, fonksiyonellik ve estetiği bir araya getiren bir tasarıma sahiptir.

İnegölsofa Falcon Tv ünitesi (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriği; 1 adet TV ünitesinden oluşmaktadır.

Teslim süresi ortalama 25 gündür.

Teslimat ve kurulum işlemi alanında uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Teslimat tüm şehir merkezlerine ücretsizdir. Bazı uzak ilçe ve köylerde nakliyeden kaynaklı fiyat farkı çıkabilmektedir.

Ürünümüz 2 yıl garantilidir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
TV Ünitesi2084549

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 9 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı