Everton Duvar Ünitesi - İnegölSofa

Everton Duvar Ünitesi

TU1410003246
23.989 TL 28.130 TL %15
26.386 TL 30.940 TL %15
Takım İçeriği
TV Ünitesi1 x 23.989 TL
Toplam
26.386 TL
28.130 TL
23.989 TL
28.130 TL
TV Ünitesi
26.386 TL
23.989 TL
26.386 TL
23.989 TL
Toplam
23.989 TL26.386 TL

Ürün Özellikleri

İnegölsofa Everton  Tv Ünitesi (İnegöl Mobilyası)

Everton Duvar Ünitesi, lüks ve modern bir tasarıma sahiptir. Siyah renk ve minimalist çizgileriyle şıklığı yaşam alanınıza taşıyın. Şimdi keşfedin!      

Everton Duvar Ünitesi, lüks ve modern bir tasarıma sahip olup yaşam alanınızı şık bir şekilde tamamlar. Yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen ünite, sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Siyah renk ve minimalist çizgileriyle modern bir görünüm sunar. Geniş depolama alanları ve raflarıyla eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklamanıza yardımcı olurken, TV'nizi sergilemek için özel bir bölme sunar. Everton Duvar TV Ünitesi, fonksiyonelliği ve estetiği birleştirerek yaşam alanınıza şıklık katmaktadır.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 28 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı