Estrella Tv Ünitesi

TU1410014610
30.949 TL 38.686 TL %20
34.043 TL 42.554 TL %21
Takım İçeriği
TV Ünitesi1 x 30.949 TL
Toplam
34.043 TL
38.686 TL
30.949 TL
38.686 TL
TV Ünitesi
34.043 TL
30.949 TL
34.043 TL
30.949 TL
Toplam
30.949 TL34.043 TL

Ürün Özellikleri

Estrella TV Ünitesi, şık ve modern tasarımıyla dikkat çeken bir üründür. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan ünite, dayanıklılığı ve uzun ömürlü kullanımıyla ön plana çıkar. Geniş depolama alanı sayesinde televizyonunuzun yanı sıra diğer elektronik cihazlarınızı da düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Estrella TV Ünitesi, yaşam alanınıza zarif bir görünüm katarak dekorasyonunuzun tamamlayıcısı olacaktır.

Takım içeriğinde 1 adet Estrella TV Ünitesi bulunmaktadır.

Esteralla Tv Ünitesi (İnegöl Mobilyası) 

Takım İçeriği: Alt ve Üst Blok'tan oluşmaktadır.

Kullanılan Malzeme: MDF malzeme üzeri lake boya ile üretilmiştir. 

Ayak Malzemesi: Ayaklar ahşap malzemedir. 

Çekmece özelliği: Çekmecelerde yavaşlatıcı tandem ray mevcuttur. 

TV Ölçüsü: TV paneli max 55 '' TV için uygundur. 

Bakım: Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız. 

Demonte Parçalar: Tüm parçalar demonte gönderilir. 

Teslimat Tutarı: Ücretsiz 

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan Mobilnaklet tarafından yapılmaktadır. 

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 22 Mayıs 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı