Web Sitesine Özel

Duru Duvar Ünitesi

TU1410005357
11.050 TL 13.000 TL %15
12.155 TL 14.300 TL %15
Takım İçeriği
TV Ünitesi1 x 11.050 TL
Toplam
12.155 TL
13.000 TL
11.050 TL
13.000 TL
TV Ünitesi
12.155 TL
11.050 TL
12.155 TL
11.050 TL
Toplam
11.050 TL12.155 TL

Ürün Özellikleri

Duru Duvar Ünitesi, modern ve şık tasarımıyla yaşam alanınıza fonksiyonel bir çözüm sunar. Geniş depolama alanı, rafları ve göz alıcı detaylarıyla evinizde düzeni sağlarken dekoratif bir görünüm oluşturur. TV'nizi güvenli bir şekilde monte edebileceğiniz dayanıklı yapısıyla da öne çıkar. Duvar ünitesinin çeşitli bölmeleri, elektronik cihazlarınızı ve dekoratif eşyalarınızı sergilemek için idealdir. Estetik tasarımı ve işlevselliği bir araya getiren Duru Duvar TV Ünitesi, modern yaşam tarzınıza uyum sağlamak için ideal bir seçimdir.

Duru Tv Ünitesi (İnegöl Mobilyası)

Tv Ünitesi Alt Blok Parça olarak Satın Alınabilir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat Tarihi: 15-20 Gün İçerisinde teslim edilir.

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan Mobilnaklet tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
TV Ünitesi24040

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 14 Mayıs 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı