Dolunay Aynalı Şifonyer - İnegölSofa

Dolunay Aynalı Şifonyer

YOT1410007236
12.400 TL 15.500 TL %20
13.640 TL 17.050 TL %20
Takım İçeriği
Şifonyer ( Aynalı )1 x 12.400 TL
Toplam
13.640 TL
15.500 TL
12.400 TL
15.500 TL
Şifonyer ( Aynalı )
13.640 TL
12.400 TL
13.640 TL
12.400 TL
Toplam
12.400 TL13.640 TL

Ürün Özellikleri

Dolunay Aynalı Şifonyer, beyaz renkte şıklığı kullanışlılığı bir araya getiren mobilyadır. Geniş alanıyla eşyalarınızı düzenini sağlar. Şimdi inceleyin! 

Dolunay Aynalı Şifonyer, şıklığı ve kullanışlılığı bir araya getiren bir mobilyadır. Beyaz renkteki tasarımıyla modern ve zarif bir görünüm sunar. Geniş çekmece ve kapaklı bölmeleri sayesinde eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklamanızı sağlar. Aynalı yüzeyi ise makyaj yaparken veya giyinirken size yardımcı olur. Dolunay Aynalı Şifonyer, yatak odası veya banyo gibi alanlarda kullanılabilir, her mekana uyum sağlar.

Dolunay Şifonyer ve Aynası (İnegöl Mobilyası) İNEGÖLSOFA

Demonte Parçalar Tüm parçalar demonte gönderilir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Şifonyer ( Aynalı )11643153

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 9 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı