Dolunay Aynalı Komodin - İnegölSofa

Dolunay Aynalı Komodin

YOT1410007250
3.304 TL 4.130 TL %20
3.632 TL 4.540 TL %20
Takım İçeriği
Komodin1 x 3.304 TL
Toplam
3.632 TL
4.130 TL
3.304 TL
4.130 TL
Komodin
3.632 TL
3.304 TL
3.632 TL
3.304 TL
Toplam
3.304 TL3.632 TL

Ürün Özellikleri

Dolunay Aynalı Komodin, yaşam odanızı tamamlayacak şık ve kullanışlı bir mobilyadır. Geniş ve zarif tasarımıyla dikkat çeker. Detaylı inceleyebilirsiniz!

Dolunay Komodin, yaşam odanıza şıklık ve kullanışlılık katmak için tasarlanmıştır. Modern ve minimalist tarzıyla dikkat çeken komodin, dayanıklı malzemelerden üretilmiştir. Geniş çekmece ve kapaklı bölmesiyle depolama alanı sağlar. Şık ayakları ve zarif detaylarıyla odanızın dekorasyonunu tamamlar. Dolunay Komodin, işlevsel yapısıyla günlük eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklamanıza yardımcı olur.

Dolunay Komodin (İnegöl Mobilyası) İNEGÖLSOFA

*Baza Opsiyoneldir.

Başlık 1. sınıf kumaş döşeme ile üretilmiştir.

Yatak Ölçüsü 160 x 200 cm'dir.

Baza Fonksiyonu Karyola bazalıdır.

Demonte Parçalar Tüm parçalar demonte gönderilir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat Tarihi: 15-20 Gün İçerisinde teslim edilir.

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan Mobilnaklet tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı