Dolce Tekli Koltuk - İnegölSofa
Ersin Doğan Collection Mağazada Var

Dolce Tekli Koltuk

KT1410006291
11.072 TL 13.840 TL %20
12.184 TL 15.230 TL %20
Takım İçeriği
1'li Koltuk1 x 11.072 TL
Toplam
12.184 TL
13.840 TL
11.072 TL
13.840 TL
1'li Koltuk
12.184 TL
11.072 TL
12.184 TL
11.072 TL
Toplam
11.072 TL12.184 TL

Ürün Özellikleri

Dolce Tekli Koltuk, modern tarzı ve konforlu yapısıyla öne çıkan bir berjerdir. Tekli berjer modelleri arasında özel bir yer tutar. Hemen inceleyin!     

Dolce Tekli Koltuk, modern tarzıyla dikkat çeken şık bir berjerdir. Konforlu oturma alanı ve ergonomik tasarımıyla rahat bir deneyim sunar. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan bu koltuk, dayanıklılığı ve estetiği bir araya getirir. Şık dikiş detayları ve zarif ayaklarıyla dikkat çeken Dolce 1'li Koltuk, herhangi bir yaşam alanına zarif bir dokunuş katmak için mükemmel bir seçimdir.

İnegölsofa Dolce Berjer (İnegöl Mobilyası)

Takım İçeriği: 1 Adet Berjerden Oluşmaktadır.

İskelet Malzemesi: Kayın ve göknar ağacı malzemesinden üretilmiştir.

Oturum Yumuşaklığı: Orta Sert

Ayak Malzemesi: Metal malzemeden üretilmiştir.

Ayak Tipi: Yerden Yüksek

Sabit

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
1'li Koltuk728975

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 22 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı