Diamond 3'lü Koltuk - İnegölSofa
Web Sitesine Özel

Diamond 3'lü Koltuk

KT1410013318
18.000 TL 22.500 TL %20
19.808 TL 24.760 TL %20
Takım İçeriği
3'lü Koltuk1 x 18.000 TL
Toplam
19.808 TL
22.500 TL
18.000 TL
22.500 TL
3'lü Koltuk
19.808 TL
18.000 TL
19.808 TL
18.000 TL
Toplam
18.000 TL19.808 TL

Ürün Özellikleri

Diamond 3'lü Koltuk, şık tasarımı ve konforlu oturma deneyimiyle öne çıkan bir üründür. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir. İdeal bir seçimdir.  

Diamond 3'lü Koltuk, zarif ve şık tasarımıyla yaşam alanınıza lüks bir hava katıyor. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen bu koltuk, konforlu oturma deneyimi sunan dolgun minderlere ve ergonomik bir yapıya sahiptir. Geniş oturma alanıyla aileniz ve misafirleriniz için rahat bir ortam sunar. Diamond 3'lü Koltuk, modern ve klasik tarzdaki dekorasyonlarla mükemmel bir uyum sağlar. Sadece görünümüyle değil, aynı zamanda dayanıklılığıyla da öne çıkan bu koltuk, uzun yıllar boyunca size eşlik edecektir.

Diamond 3'lü Koltuk İnegöl Mobilyası

Takım İçeriği 1 Adet Üçlü Koltuktan oluşmaktadır.

İskelet Malzemesi İskeleti fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir.

Boya Kanserojen madde içermeyen doğal boya kullanılmıştır.

Kırlent & Yastık Silikondan ve kırpıntı süngerlerin karışımından üretilir.

Ayak Metal ayak kullanılmıştır.

Döşeme 32 Dns Soft Sünger ve silinebilir leke tutmaz kumaş.

Kumaş & Deri İthal kadife kumaş kullanılmıştır.

Garanti 2 yıl firma garantisi vardır.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
3'lü Koltuk2409573

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 25 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı