Web Sitesine Özel

Diamond 1'li Koltuk

KT1410013321
6.400 TL 8.000 TL %20
7.040 TL 8.800 TL %20
Takım İçeriği
1'li Koltuk1 x 6.400 TL
Toplam
7.040 TL
8.000 TL
6.400 TL
8.000 TL
1'li Koltuk
7.040 TL
6.400 TL
7.040 TL
6.400 TL
Toplam
6.400 TL7.040 TL

Ürün Özellikleri


Diamond 1'li Koltuk, modern ve şık tasarımıyla dikkat çeken bir berjerdır. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan bu tekli berjer, hem konforlu hem de dayanıklıdır. Rahat oturma yüzeyi ve ergonomik tasarımı sayesinde uzun süreli oturumlarda bile maksimum konfor sağlar. Diamond 1'li Koltuk, oturma odası, salon veya çalışma odası gibi çeşitli mekanlara mükemmel bir ek yapar. Estetik ve işlevselliği bir arada sunan bu berjer, ev dekorasyonunuza zarif bir dokunuş katar.

Diamond Berjer (İnegöl Mobilyası)

Takım İçeriği: 1 Adet Berjerden oluşmaktadır.

İskelet Malzemesi İskeleti fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir.

Boya Kanserojen madde içermeyen doğal boya kullanılmıştır.

Kırlent & Yastık Silikondan ve kırpıntı süngerlerin karışımından üretilir.

Ayak Metal ayak kullanılmıştır.

Döşeme 32 Dns Soft Sünger ve silinebilir leke tutmaz kumaş.

Kumaş & Deri İthal kadife kumaş kullanılmıştır.

Garanti 2 yıl firma garantisi vardır.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
1'li Koltuk668393

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 31 Mart 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı