Delüx Akıllı Sehpa

TU1410001044
5.842 TL 6.149 TL %5
6.887 TL 7.249 TL %5
Takım İçeriği
Sehpa1 x 5.842 TL
Toplam
6.887 TL 5.842 TL
6.149 TL
Sehpa
6.887 TL
5.842 TL
6.887 TL
5.842 TL
Toplam
5.842 TL6.887 TL

Ürün Özellikleri

Delux Akıllı Sehpa, işlevsel ve şık bir tasarıma sahip olan orta sehpadır. Çeşitli özellikleriyle yaşam alanınıza konfor ve pratiklik katmaktadır. Şık ve dayanıklı malzemelerden üretilmiş olan Delux Akıllı Sehpa, hem kullanışlı hem de dekoratif bir parçadır. Oturma odalarında, salonlarda ve diğer yaşam alanlarında şıklığı ve pratikliği bir araya getirir.

Sehpa Üst Tabla Malzemesi Tamamı 1. kalite sunta-lam malzemeden üretilmiştir. 

Sehpa Fonksiyonu: Özel mekanizması sayesinde sehpa, masaya dönüşebilmektedir. 

Üst Yüzey Malzemesi: Suntalam 

Form: Dikdörtgen 

Ek Bilgiler: Kenar Bandı İçin 0,4 mm PVC Kullanılmaktadır. 

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat Tarihi: 5-7 Gün içerisinde teslim edilir. 

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan Mobilnaklet tarafından yapılmaktadır. 

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Sehpa60 / 12012045

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 26 Mart 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı