Cratos Kapitoneli Köşe Koltuk - İnegölSofa

Cratos Kapitoneli Köşe Koltuk

KT1410013864
44.991 TL 62.160 TL %28
49.493 TL 68.380 TL %28
Takım İçeriği
Köşe Koltuk (Kapitoneli)1 x 44.991 TL
Toplam
49.493 TL
62.160 TL
44.991 TL
62.160 TL
Köşe Koltuk (Kapitoneli)
49.493 TL
44.991 TL
49.493 TL
44.991 TL
Toplam
44.991 TL49.493 TL

Ürün Özellikleri

Köşe Koltuk Takımı olarak öne çıkan Cratos Kapitoneli Köşe Koltuk, modern tasarımı ve konforlu yapısıyla göz alıcı bir seçenek sunuyor. Hemen İnceleyin! 

Cratos Kapitoneli Köşe Koltuk Takımı, modern tasarımı ve konforlu yapısıyla yaşam alanlarınızı dönüştürmeye geliyor. Şık kapitone detayları ve zarif çizgileriyle göz alıcı bir görünüm sunan bu köşe koltuk takımı, yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Rahat minderleri ve geniş oturma alanıyla aileniz ve misafirleriniz için mükemmel bir oturma deneyimi sağlar. Fonksiyonel özellikleri sayesinde farklı düzenlemeler yapmanızı kolaylaştırır. Cratos Kapitoneli Köşe Koltuk Takımı, modern tarzı sevenler için şık ve konforlu bir tercihtir.

Cratos Kapitoneli Köşe Koltuk (İnegöl Mobilyasi)

280 x 180 cm

Üçlü modül ve relaks modül

Kumaş Özelliği İthal dokuma kumaş kullanılmıştır.

İskelet Malzemesi Ahşap malzemeden üretilmiştir.

Oturum Yumuşaklığı Yumuşak

Oturum Minderi Malzemesi 32 dns sünger kullanılmıştır

Sırt Minderi Malzemesi Yumuşak sünger kullanılmıştır.

Ayak Malzemesi Metal

Kumaş Bakım/Temizlik Önerisi Silinebilir.

Demonte Parçalar Ayaklar demonte gönderilmektedir.

Ürün Tipleri Uzanmalı Köşe

Ürün Özelliği Sabit

Köşe Yönü İstenilen tarafa uygulanabilir

Ayak Rengi Siyah

Ek Bilgiler 280x180 cm ölçülerindedir. Toplam genişlik 280 cm, köşe uzunluğu 180 cm'dir.


ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Köşe Koltuk (Kapitoneli)280*1809577

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 22 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı