Compact Cream Şifonyer - İnegölSofa
2023 Model

Compact Cream Şifonyer

YOT1410007229
14.032 TL 17.540 TL %20
15.440 TL 19.300 TL %20
Takım İçeriği
Şifonyer ( Aynalı )1 x 14.032 TL
Toplam
15.440 TL
17.540 TL
14.032 TL
17.540 TL
Şifonyer ( Aynalı )
15.440 TL
14.032 TL
15.440 TL
14.032 TL
Toplam
14.032 TL15.440 TL

Ürün Özellikleri

Compact Cream Şifonyer, yatak odanızı şıklık ve fonksiyonellikle buluşturuyor. Aynalı detayıyla modern bir görünüm sunuyor. Sitemizi Hemen İnceleyin!    

Compact Aynalı Şifonyer, fonksiyonel ve zarif tasarımıyla yatak odanıza şıklık katıyor. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen şifonyer, dayanıklı yapısıyla uzun ömürlü kullanım sağlıyor. Geniş çekmeceleri ve ayna detayıyla depolama ihtiyaçlarınızı karşılayarak odanızı düzenli tutmanıza yardımcı oluyor. Şık ve estetik tasarımıyla odanızın dekorasyonunu tamamlarken aynı zamanda kullanışlı bir parça sunuyor.

İnegölsofa Compact Şifonyer ve Aynası (İnegöl Mobilyası)

Takım İçeriği: Şifonyer + Aynadan oluşmaktadır.

Ön yüzler boyalı Mdf malzeme İç aksamlar suntalam malzemeden üretilmiştir

Çekmece Ray Çekmecelerde yavaşlatıcı tandem ray kullanılmıştır

Garanti Ürün, 2 yıl süreyle firma garantisi altındadır

Ahşap Bakımı: Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz,

Direkt güneş ışığından koruyunuz, Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız

Tüm parçalar demonte gönderilir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Şifonyer ( Aynalı )1384686

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 31 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı