Compact Cream Kapaklı Dolap - İnegölSofa
2023 Model

Compact Cream Kapaklı Dolap

YOT1410007227
37.464 TL 46.830 TL %20
41.216 TL 51.520 TL %20
Takım İçeriği
Dolap1 x 37.464 TL
Toplam
41.216 TL
46.830 TL
37.464 TL
46.830 TL
Dolap
41.216 TL
37.464 TL
41.216 TL
37.464 TL
Toplam
37.464 TL41.216 TL

Ürün Özellikleri

Compact Cream Kapaklı Dolap, şık pratik tasarımıyla öne çıkar. Yatak odası dolabı olarak ideal seçenek. Geniş iç hacmi dayanıklı yapısıyla dikkat çeker. 

Compact Cream KapaklıDolap, şık ve pratik bir yatak odası dolabı seçeneğidir. Kapaklı tasarımı, eşyalarınızı tozdan ve gözlerden uzak tutmanızı sağlar. Geniş iç hacmi sayesinde giysilerinizi düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan dolap, dayanıklılığı ve uzun ömürlü kullanımıyla öne çıkar. İhtiyaçlarınıza uygun şekilde ayarlanabilen raf ve askılık sistemleriyle eşyalarınızı düzenli bir şekilde yerleştirebilirsiniz. Minimalist tasarımıyla her türlü dekorasyon tarzına uyum sağlar.

İnegölsofa Compact Dolap (İnegöl Mobilyası)

Takım İçeriği: 1 adet Dolaptan oluşmaktadır.

Ön yüzler boyalı Mdf malzeme İç aksamlar suntalam malzemeden üretilmiştir

Çekmece Ray Çekmecelerde yavaşlatıcı tandem ray kullanılmıştır

Garanti Ürün, 2 yıl süreyle firma garantisi altındadır

Ahşap Bakımı: Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz,

Direkt güneş ışığından koruyunuz, Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız

Demonte Parçalar Tüm parçalar demonte gönderilir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Dolap26062220

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 28 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı