Clint Cream Koltuk Takımı - İnegölSofa
Web Sitesine Özel

Clint Cream Koltuk Takımı

KT1410017183
46.590 TL 65.069 TL %29
51.248 TL 71.576 TL %29
Takım İçeriği
Clint Cream Koltuk Takımı1 x 46.590 TL
3'lü Koltuk 2 adet
Berjer 1 adet
Toplam
51.248 TL
65.069 TL
46.590 TL
65.069 TL
Clint Cream Koltuk Takımı
3'lü Koltuk 2 adet
Berjer 1 adet
46.590 TL
46.590 TL
3'lü Koltuk
24.712 TL
22.466 TL
Berjer
7.837 TL
7.124 TL
Toplam
46.590 TL51.248 TL

Ürün Özellikleri

Yeni Trend ve Tasarım Koltuk Takımı Clint Cream Koltuk Takımı, modern şık tasarımıyla yaşam alanınıza ayrı bir hava katıyor. Konforu arayanlar için ideal.

Clint Cream Koltuk Takımı, yeni trendlerin öncüsü olan tasarımıyla dikkat çeken bir seçenektir. Modern ve şık görünümü ile yaşam alanınıza sofistike bir hava katar. Rahat oturma ve yüksek konfor sunan dolgun minderleriyle keyifli bir deneyim yaşamanızı sağlar. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olup uzun ömürlü kullanım sağlar. Şıklığı ve konforu bir arada arayanlar için ideal bir tercihtir.

Takım içeriğinde 1 adet Clint Cream 3'lü Koltuk, 1 adet Clint Cream Berjer bulunmaktadır.

Clint Koltuk Takımı (İnegöl Mobilyası) İNEGÖLSOFA

Takım İçeriği: 3+3+1

Zamanın ötesinde kentsel çizginin getirdiği konfor ve rahatlık Clint Serisi'nde birleştirildi.

Abartısız ve yalın bir şıklığı temsil eden Clint

Özel detayları ile dikkatleri üzerine toplamayı başarıyor. 

Dekorasyonundaki zarif detaylarla evinize sıcak ve samimi bir hava katarken işlevselliğiyle de hayatınızı kolaylaştıracak.

Zarif ve Modern Tasarım

Kolay temizlenebilir kumaş

Renk Seçenekleri

Sağlam Kullanışlı yapı

Kumaş Bakım:Silinebilir

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan Mobilnaklet tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
3'lü Koltuk23210087
Berjer808077

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 25 Ekim 2023

Ücretsiz

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı