Web Sitesine Özel

City Modern Orta Sehpa

TU1410017945
5.828 TL 6.475 TL %10
6.411 TL 7.123 TL %10
Takım İçeriği
Orta Sehpa1 x 5.828 TL
Toplam
6.411 TL
6.475 TL
5.828 TL
6.475 TL
Orta Sehpa
6.411 TL
5.828 TL
6.411 TL
5.828 TL
Toplam
5.828 TL6.411 TL

Ürün Özellikleri

City Modern Orta Sehpa, yaşam alanınıza şıklık ve işlevsellik katan bir orta sehpadır. Estetik tasarımı ve dayanıklı yapısıyla dikkat çeken bu ürün, kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Geniş yüzeyi sayesinde kitaplarınızı, dergilerinizi veya diğer dekoratif objelerinizi düzenli bir şekilde sergileyebilirsiniz. City Tamamlayıcı Ürün, evinizin dekorasyon stilini tamamlarken aynı zamanda kullanışlı bir kullanım deneyimi sunar.

İnegölsofa City Orta Sehpa (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet City Orta Sehpa bulunmaktadır.


Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 10 Temmuz 2024 - 20 Temmuz 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı