Web Sitesine Özel

City Modern Komodin

YOT1410017941
5.516 TL 6.895 TL %20
6.068 TL 7.585 TL %20
Takım İçeriği
Komodin1 x 5.516 TL
Toplam
6.068 TL
6.895 TL
5.516 TL
6.895 TL
Komodin
6.068 TL
5.516 TL
6.068 TL
5.516 TL
Toplam
5.516 TL6.068 TL

Ürün Özellikleri

City Modern Komodin, şık ve pratik bir tasarıma sahip olan bir yatak odası parçasıdır. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan bu komodin, dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Geniş depolama alanı sayesinde eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklamanızı sağlar. Şık detayları ve modern çizgileriyle yatak odanıza zarif bir dokunuş katmak için ideal bir seçimdir. City Komodin, fonksiyonelliği ve estetiği bir arada sunarak yatak odanızı tamamlayan bir parça olacaktır.

İnegölsofa City Komodin (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet City Komodin bulunmaktadır.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Komodin604547

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 14 Temmuz 2024 - 24 Temmuz 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı