City Çekmeceli Çamaşırlık - İnegölSofa
Web Sitesine Özel

City Çekmeceli Çamaşırlık

YOT1410017943
6.264 TL 7.830 TL %20
6.888 TL 8.610 TL %20
Takım İçeriği
Çamaşırlık1 x 6.264 TL
Toplam
6.888 TL
7.830 TL
6.264 TL
7.830 TL
Çamaşırlık
6.888 TL
6.264 TL
6.888 TL
6.264 TL
Toplam
6.264 TL6.888 TL

Ürün Özellikleri

Yatak odanızın tamamlayıcı aksesuarı olan City Çekmeceli Çamaşırlık, şık ve fonksiyonel tasarımıyla dikkat çekiyor. 4 çekmeceli City çamaşırlığı keşfedin.

"City Çekmeceli Çamaşırlık, yaşam odanızın düzenini tamamlamak için şık bir tamamlayıcı aksesuardır. Fonksiyonel tasarımıyla dikkat çeken bu çamaşırlık, kullanışlı bölmeleri ve geniş depolama alanıyla çamaşırlarınızı düzenli bir şekilde saklamanızı sağlar. Dayanıklı malzemelerden üretilmiş olan City Çamaşırlık, uzun ömürlü kullanım sunar. Şık ve minimalist tasarımıyla her türlü dekorasyona uyum sağlayan bu çamaşırlık, yaşam alanınıza düzenli bir görünüm katarken aynı zamanda pratik bir kullanım sunar.


"

İnegölsofa City Çamaşırlık (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet City Çamaşırlık bulunmaktadır.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Çamaşırlık6045105

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı