City Aynalı Şifonyer - İnegölSofa
Web Sitesine Özel

City Aynalı Şifonyer

YOT1410017939
9.032 TL 11.290 TL %20
9.936 TL 12.420 TL %20
Takım İçeriği
Aynalı Şifonyer1 x 9.032 TL
Toplam
9.936 TL
11.290 TL
9.032 TL
11.290 TL
Aynalı Şifonyer
9.936 TL
9.032 TL
9.936 TL
9.032 TL
Toplam
9.032 TL9.936 TL

Ürün Özellikleri

Aynalı Şifonyer modelleri arasında öne çıkan City Aynalı Şifonyer, Yatak odanızda şık ve estetik tasarımı ile fonksiyonel depolama alanı sağlar. Keşfedin!

City Aynalı Şifonyer, şık ve işlevsel bir tasarıma sahip olan bir yatak odası parçasıdır. Geniş depolama alanı ve şık detaylarıyla dikkat çeken bu şifonyer, eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklamak için ideal bir seçimdir. Aynalı yapısı, kullanım kolaylığı ve estetik bir görünüm sunar. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan City Şifonyer, uzun ömürlü bir kullanım sağlar ve yatak odanıza zarif bir atmosfer katmaya yardımcı olur.

İnegölsofa City Şifonyer ve Aynası (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet City Aynalı Şifonyer bulunmaktadır.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Aynalı Şifonyer1404789

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı