Kampanyalı Ürün

Chello Konsol Aynalı

YOT1410013668
27.113 TL 33.891 TL %20
29.824 TL 37.280 TL %20
Takım İçeriği
Konsol ( Aynalı )1 x 27.113 TL
Toplam
29.824 TL
33.891 TL
27.113 TL
33.891 TL
Konsol ( Aynalı )
29.824 TL
27.113 TL
29.824 TL
27.113 TL
Toplam
27.113 TL29.824 TL

Ürün Özellikleri

       

Chello Konsol Aynalı, İnegöl Sofa'nın özel tasarımı ile odanıza estetik bir hava katıyor. Ahşap ve ayna detaylarından oluşan şık tasarımı, geniş depolama alanları ile birleşerek hem fonksiyonel hem de göz alıcı bir mobilya parçası sunuyor. Konsolun zarif çizgileri, odanıza ferahlık katarken ayna yüzeyi, mekânınızı daha geniş ve aydınlık hissettiriyor. Chello Konsol Aynalı, evinize modern ve sofistike bir atmosfer eklemek isteyenler için mükemmel bir tercihtir.

İnegölsofa Chello Konsol (İnegöl Mobilyasi)

Takım İçeriği 1 Adet Konsol ve Aynasından Oluşmaktadır.

Konsol Malzemesi Ön yüzler, MDF malzeme üzeri lake boya ile üretilmiştir. Üst tabla MDF malzeme üzeri ahşap kaplama ile üretilmiştir. Ayaklar tornalanmış masif ahşap malzemedir.

Bakım Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Demonte Parçalar Ayaklar demonte olarak gönderilir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Konsol ( Aynalı )2054682

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 14 Mayıs 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı