Kampanyalı Ürün

Chello Açılır Yemek Masası

YOT1410013669
22.367 TL 27.959 TL %21
24.603 TL 30.754 TL %21
Takım İçeriği
Masa (Açılır)1 x 22.367 TL
Toplam
24.603 TL
27.959 TL
22.367 TL
27.959 TL
Masa (Açılır)
24.603 TL
22.367 TL
24.603 TL
22.367 TL
Toplam
22.367 TL24.603 TL

Ürün Özellikleri

        

Chello Açılır Yemek Masası, İnegöl Sofa'nın özel tasarımı ile yemek alanınıza estetik bir dokunuş sağlıyor. Ahşap ve metal detayları, zarif çizgilerle birleşerek göz alıcı bir masa ortaya çıkarıyor. Masa, açılır özelliği ile ihtiyaca göre genişleyerek daha fazla oturma kapasitesi sunuyor. Kaliteli malzeme kullanımı ve özenli işçilik, Chello Açılır Yemek Masası'nı uzun yıllar boyunca dayanıklı ve şık kılıyor. Bu masa, modern yaşam tarzını benimseyenler ve pratik çözümler arayanlar için ideal bir seçenektir.

İnegölsofa Chello Masa (İnegöl Mobilyasi)

Takım İçeriği 1 Adet Yemek Masasından Oluşmaktadır.

Masa Malzemesi Üst tabla MDF malzeme üzeri ahşap kaplama ile üretilmiştir.

Ayak Malzemesi Tornalanmış masif ahşap malzemedir.

Masa Fonksiyonu Masa ortadan açılır özelliğe sahiptir.

Bakım Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Demonte Parçalar Ayaklar demonte olarak gönderilir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Masa (Açılır)165/2209376

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 5 Temmuz 2024 - 15 Temmuz 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı