Capella Tekli Koltuk - İnegölSofa
Ersin Doğan Collection

Capella Tekli Koltuk

KT1410007055
5.952 TL 7.440 TL %20
6.552 TL 8.190 TL %20
Takım İçeriği
1'li Koltuk1 x 5.952 TL
Toplam
6.552 TL
7.440 TL
5.952 TL
7.440 TL
1'li Koltuk
6.552 TL
5.952 TL
6.552 TL
5.952 TL
Toplam
5.952 TL6.552 TL

Ürün Özellikleri

Şık ve modern tasarımıyla Capella Tekli koltuk, evinizin her köşesine uyum sağlar. Kaliteli kumaşı ve sağlam ayakları ile uzun yıllar kullanabilirsiniz. 

Capella Tekli koltuk, modern ve şık tasarımıyla evinizin her köşesine uyum sağlayacak. Yüksek sırtlığı ve rahat minderleri sayesinde, oturma odanızda veya çalışma odanızda rahat bir oturma deneyimi sunar. Kolay temizlenebilen kumaş kaplaması ve sağlam ahşap ayakları ile uzun yıllar kullanabileceğiniz bir berjerdir.

İnegölsofa Capella Berjer (İnegöl Mobilyasi)

Takım İçeriği: 1 adet berjerden oluşmaktadır.

İskelet Malzemesi : Ürünün iskeleti fırınlanmış gürgen ağacıdır. Ahşap kasa içi metal profilden oluşmaktadır.

Ayak Malzemesi : Ayaklar metal malzemedir. BRONZ - GOLD - NİKEL - SİYAH renk seçenekleri mevcuttur.

Kumaş Özelliği : İthal kumaş kullanılmıştır. Silinebilir kumaştır.

Sünger Özelliği : 32 dansite soft sünger kullanılmıştır.

Bakımı : Elektrik süpürgesi ile tozunu alınız. Kesinlikle çamaşır suyu ve deterjan kullanmayınız. Leke olan yeri ıslak bez ile saf sabun kullanarak siliniz ve su ile durulayınız.

Demonte Parçalar : Ayaklar demonte gönderilir.

Teslimat: Tüm Türkiye ‘ye ücretsiz teslimat yapılır. Uzak ilçe merkezleri ve köyler için nakliyeden kaynaklı fiyat farkı çıkabilmektedir. Yurtdışı tüm vergiler dahil kapı önü teslim kargo imkanı vardır.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
1'li Koltuk7777100

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 28 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı