Capella 3'lü Yataklı Chester Koltuk - İnegölSofa
Ersin Doğan Collection

Capella 3'lü Yataklı Chester Koltuk

KT1410007056
21.406 TL 26.758 TL %21
23.547 TL 29.434 TL %21
Takım İçeriği
3'lü Chester Koltuk Yataklı1 x 21.406 TL
Toplam
23.547 TL
26.758 TL
21.406 TL
26.758 TL
3'lü Chester Koltuk Yataklı
23.547 TL
21.406 TL
23.547 TL
21.406 TL
Toplam
21.406 TL23.547 TL

Ürün Özellikleri

Capella 3'lü Yataklı Chester Koltuk, şık ve konforlu yapısıyla evinize modern bir dokunuş katıyor. Bu koltuk, dayanıklılığı ve rahatlığı ile öne çıkıyor.

"Capella 3'lü Yataklı Chester Koltuk, şık tasarımı ve konforlu yapısıyla evinizin havasını değiştiriyor. Yumuşak dokusu ve dayanıklı yapısı sayesinde kullanımınız boyunca size keyifli anlar sunuyor. Kaliteli malzemelerden üretilen bu koltuk takımı, modern ve şık bir dekorasyon için mükemmel bir seçimdir.

"

Capella Üçlü Koltuk (İnegöl Mobilyasi)

Takım İçeriği: 1 adet yataklı üçlü koltuktan oluşmaktadır.

İskelet Malzemesi : Ürünün iskeleti fırınlanmış gürgen ağacıdır. Ahşap kasa içi metal profilden oluşmaktadır.

Ayak Malzemesi : Ayaklar metal malzemedir. BRONZ - GOLD - NİKEL VE SİYAH renk seçenekleri mevcuttur.

Kumaş Özelliği İthal kumaş kullanılmıştır. Silinebilir kumaştır.

Sünger Özelliği : 32 dansite soft sünger kullanılmıştır.

Oturum Yumuşaklığı : Oturumu orta sertliktedir. Zigzag yay sistemi sayesinde konforlu bir oturuma sahiptir.

Yatak Mekanizması : Tekyat mekanizması mevcuttur.

Yastık Adeti : 3 adet kare yastık vardır. Silikon ve kırpıntı sünger karışımından üretilmiştir.

Takım Bakımı : Elektrik süpürgesi ile tozunu alınız. Kesinlikle çamaşır suyu ve deterjan kullanmayınız. Leke olan yeri ıslak bez ile saf sabun kullanarak siliniz ve su ile durulayınız.

Demonte Parçalar : Ayaklar demonte gönderilir.

Teslimat: Tüm Türkiye ‘ye ücretsiz teslimat yapılır. Uzak ilçe merkezleri ve köyler için nakliyeden kaynaklı fiyat farkı çıkabilmektedir. Yurtdışı tüm vergiler dahil kapı önü teslim kargo imkanı vardır.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
3'lü Chester Koltuk Yataklı2399272

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı