Mağazada Var

Cabrio Arabalı Yatak

GOT1410008998
26.600 TL 33.250 TL %20
29.260 TL 36.575 TL %20
Takım İçeriği
Araba Karyola1 x 26.600 TL
Toplam
29.260 TL
33.250 TL
26.600 TL
33.250 TL
Araba Karyola
29.260 TL
26.600 TL
29.260 TL
26.600 TL
Toplam
26.600 TL29.260 TL

Ürün Özellikleri

Sıradanlıktan sıyrılmak isteyen gençler için Cabrio Arabalı Yatak tam da aradığınız ürün! Tasarımı ve kalitesiyle öne çıkan bu genç odası takımı, otomobil sevenlerin hayallerini süsleyen bir arabayı yatak olarak sunuyor. Güçlü yapısı ve fonksiyonelliğiyle beğeninizi kazanacak olan bu karyola, genç odasına şık bir hava katacak.

Cabrio Araba Karyola (İnegöl Mobilya)

Takım İçeriği: 1 adet Araba Karyoladan oluşmaktadır. 

Kırmızı, Mavi ve Beyaz seçenekleri mevcuttur.

Karyola Malzemesi: 1. sınıf ABS&Akrilik ve suntalam malzemeden üretilmiştir.

Yatak Ölçüsü: 90 x 190 cm'dir.

Aydınlatma Özelliği: Uzaktan kumanda ile kontrol edilebilen ışık sistemi mevcuttur. Farlar gece lambası olarak kullanılabilir.

Ek Bilgiler: 4 farklı ışık ve ses sistemi mevcuttur. Karyolanın iç kısımındaki sunta beyaz renkte gönderilecektir. 12V DC Adaptör Uzaktan kumanda anahtarlık Ön farlar ışıklıdır. Kolay kuruluma sahiptir, kurulum şeması ürün içerisinde mevcuttur. Çocuklar için tehlike unsuru içermez. Kullanılan malzemeler anti-bakteriyeldir. Tekerlek çevresindeki led fiyata dahil değildir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan Mobilnaklet tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir. 

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Araba Karyola13023553

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 14 Temmuz 2024 - 24 Temmuz 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı