Cabrio Araba karyola - İNEGÖLSOFA
Mağazada Var

Cabrio Araba karyola

GOT1410008998
12.590 TL 13.468 TL %7
13.852 TL 14.818 TL %7
Takım İçeriği
Cabrio Araba karyola1 x 12.590 TL
Araba Karyola 1 adet
Toplam
13.852 TL 12.590 TL
13.468 TL
Cabrio Araba karyola
Araba Karyola 1 adet
12.590 TL
12.590 TL
Araba Karyola
14.818 TL
13.468 TL
Toplam
12.590 TL13.852 TL

Ürün Özellikleri

Cabrio Araba Karyola (İnegöl Mobilya)

Takım İçeriği: 1 adet Araba Karyoladan oluşmaktadır. 

Kırmızı, Mavi ve Beyaz seçenekleri mevcuttur.

Karyola Malzemesi: 1. sınıf ABS&Akrilik ve suntalam malzemeden üretilmiştir.

Yatak Ölçüsü: 90 x 190 cm'dir.

Aydınlatma Özelliği: Uzaktan kumanda ile kontrol edilebilen ışık sistemi mevcuttur. Farlar gece lambası olarak kullanılabilir.

Ek Bilgiler: 4 farklı ışık ve ses sistemi mevcuttur. Karyolanın iç kısımındaki sunta beyaz renkte gönderilecektir. 12V DC Adaptör Uzaktan kumanda anahtarlık Ön farlar ışıklıdır. Kolay kuruluma sahiptir, kurulum şeması ürün içerisinde mevcuttur. Çocuklar için tehlike unsuru içermez. Kullanılan malzemeler anti-bakteriyeldir. Tekerlek çevresindeki led fiyata dahil değildir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan Mobilnaklet tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir. 

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Araba Karyola13023553

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 20 Nisan 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı