Bugatti Koltuk Takımı - İnegölSofa
Çok Satan

Bugatti Koltuk Takımı

KT1410001895
53.990 TL 80.920 TL %34
59.394 TL 89.020 TL %34
Takım İçeriği
Bugatti Koltuk Takımı1 x 53.990 TL
1'li Koltuk 1 adet
3'lü Koltuk 2 adet
Toplam
59.394 TL
80.920 TL
53.990 TL
80.920 TL
Bugatti Koltuk Takımı
1'li Koltuk 1 adet
3'lü Koltuk 2 adet
53.990 TL
53.990 TL
1'li Koltuk
10.848 TL
9.856 TL
3'lü Koltuk
30.184 TL
27.440 TL
Toplam
53.990 TL59.394 TL

Ürün Özellikleri

İnegölsofa Bugatti Koltuk Takımı (İnegöl Mobilyası)

Yeni model koltuk takımları arasında Bugatti Koltuk Takımı, şıklığı ve konforuyla öne çıkıyor. Chester koltuk takımı modellerini sitemizden keşfedin.    

Bugatti Koltuk Takımı, modern tasarımı ve konforu bir araya getiren harika bir seçimdir. Döşemesi nubuk kumaş, iç kısımları ise kaliteli sünger ile kaplıdır. Chester tarzı detaylar ve ahşap ayaklar, şık ve zarif bir görünüm sunar. Konforlu minderler ve sırt desteği, uzun oturma sürelerinde bile rahatlık sağlar. Bugatti Koltuk Takımı, evinizin herhangi bir odasında modern bir hava yaratacak.

İnegölsofa Bugatti Koltuk Takımı ( İnegöl Mobilya )

Takım İçeriği: 3+3+1'den oluşmaktadır.

İskelet Malzemesi Ürünün iskeleti fırınlanmış gürgen ağacıdır.

Ayak Malzemesi Ayaklar ahşap malzemedir.

Kumaş Özelliği İthal kapitoneli nubuk kumaş kullanılmıştır.

Kumaş Bakımı Silinebilir kumaştır.

Sünger Özelliği 32 dansite HR sünger kullanılmıştır.

Oturum Yumuşaklığı Oturumu orta sertliktedir.

Fonksiyonellik Üçlü koltuklarda yatak özelliği vardır.

Yatak Mekanizması Tek-yat yatak mekanizması mevcuttur.

Takım Bakımı Elektrik süpürgesi ile tozunu alınız. Kesinlikle çamaşır suyu ve deterjan kullanmayınız. Leke olan yeri ıslak bez ile saf sabun kullanarak siliniz ve su ile durulayınız. Gerekirse saç kurutma makinesi ile fazla yaklaştırmadan kurulayabilirsiniz.

Demonte Parçalar Tüm parçalar montajlı gönderilir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat: Mobilya taşımacılığı yapan İNEGÖLSOFA tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
1'li Koltuk7080105
3'lü Koltuk2459683

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 22 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı