Bugatti Chester Berjer - İnegölSofa
Çok Satan

Bugatti Chester Berjer

KT1410008792
9.856 TL 12.320 TL %20
10.848 TL 13.560 TL %20
Takım İçeriği
1'li Koltuk1 x 9.856 TL
Toplam
10.848 TL
12.320 TL
9.856 TL
12.320 TL
1'li Koltuk
10.848 TL
9.856 TL
10.848 TL
9.856 TL
Toplam
9.856 TL10.848 TL

Ürün Özellikleri

Modern tasarımlı Bugatti Chester Berjer, evinizin şıklığını tamamlamak için ideal bir seçimdir. Üstün kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiştir.     

 Modern tasarımı ile dikkat çeken Bugatti Chester Berjer, evinizin şıklığını tamamlamak için ideal bir seçimdir. Yumuşak minderleri ve ergonomik yapısı sayesinde rahat bir oturma deneyimi sunar. Üstün kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiştir.

İnegölsofa Bugatti Berjer ( İnegöl Mobilya )

Takım İçeriği: 1 adet berjerden oluşmaktadır.

İskelet Malzemesi Ürünün iskeleti fırınlanmış gürgen ağacıdır.

Ayak Malzemesi Ayaklar ahşap malzemedir.

Kumaş Özelliği İthal kapitoneli nubuk kumaş kullanılmıştır.

Kumaş Bakımı Silinebilir kumaştır.

Sünger Özelliği 32 dansite HR sünger kullanılmıştır.

Oturum Yumuşaklığı Oturumu orta sertliktedir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
1'li Koltuk7080105

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 28 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı