Mağazada Var Web Sitesine Özel

Bronze Ceviz Şömineli Tv Ünitesi

DVTU1410017900
14.445 TL 16.050 TL %10
15.890 TL 17.655 TL %10
Takım İçeriği
Tv Ünitesi Şömineli1 x 14.445 TL
Toplam
15.890 TL
16.050 TL
14.445 TL
16.050 TL
Tv Ünitesi Şömineli
15.890 TL
14.445 TL
15.890 TL
14.445 TL
Toplam
14.445 TL15.890 TL

Ürün Özellikleri

Bronze Ceviz Somineli TV Ünitesi, modern tasarımı ve dekoratif yapay şöminesiyle evinize sıcaklık ve şıklık katıyor. Doğal ceviz rengi ve kaliteli malzemelerle üretilen ünite, ışıklandırma detaylarıyla da dikkat çekiyor. Fonksiyonel yapısı sayesinde geniş depolama alanları sunarken, TV seyir keyfinizi de daha keyifli hale getiriyor. Zarif çizgileriyle şıklığına şıklık katan bu ünite, yaşam alanlarınızı baştan yaratmaya hazır.

Takım içeriğinde 1 adet Bronz Ceviz Tv Ünitesi Şömineli bulunmaktadır.

Bronze Ceviz Şömineli Tv Ünitesi (İnegöl Mobilyası)


Renk Seçeneği Olarak Ceviz , Aytaşı ve Mat Antrasit Tercih edilebilir.

Tv Ünitesinde İsteğe göre Şömineli çıkarılabilir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Tv Ünitesi Şömineli2204755

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 22 Mayıs 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı