Bronze Aytaşı Yemek Masası - İnegölSofa
Web Sitesine Özel

Bronze Aytaşı Yemek Masası

YOT1410006395
7.898 TL 8.775 TL %10
8.688 TL 9.653 TL %10
Takım İçeriği
Masa1 x 7.898 TL
Toplam
8.688 TL
8.775 TL
7.898 TL
8.775 TL
Masa
8.688 TL
7.898 TL
8.688 TL
7.898 TL
Toplam
7.898 TL8.688 TL

Ürün Özellikleri

Bronze Aytası Yemek Masası, modern tasarımıyla her yemek odasına uyum sağlayan bir üründür. Modern Yemek Masası ile evinize harika dokunuş katın.  

Bronze Aytası Yemek Masası, modern ve şık tasarımıyla her yemek odasına uyum sağlayacak bir üründür. Dayanıklı malzemelerden üretilmiş olan masa, uzun ömürlü kullanım sunar. Masanın çizilmelere karşı dayanıklı yüzeyi kolayca temizlenebilir. Geniş oturma alanı ile 6 kişilik bir yemek masasıdır. Evinize modern bir dokunuş katmak için ideal bir seçimdir.

Bronze Aytaşı Yemek Odası

Fiyata dahil parçalar; 1 Adet Yemek Masa 

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Masa1829277

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı