Bronze Antrasit Şömineli Tv Ünitesi - İnegölSofa
Web Sitesine Özel

Bronze Antrasit Şömineli Tv Ünitesi

DVTU1410017899
13.750 TL 15.725 TL %13
15.125 TL 17.298 TL %13
Takım İçeriği
Tv Ünitesi Şömineli1 x 13.750 TL
Toplam
15.125 TL
15.725 TL
13.750 TL
15.725 TL
Tv Ünitesi Şömineli
15.125 TL
13.750 TL
15.125 TL
13.750 TL
Toplam
13.750 TL15.125 TL

Ürün Özellikleri

Bronze Antrasit Şömineli TV Ünitesi - İnegöl mobilyası ile dekoratif bir şekilde yaşam alanınız şekilleniyor. Sitemizi ziyaret edin ürünleri inceleyin.  

Bronze Antrasit Şömineli TV Ünitesi, hem işlevsel hem de dekoratif bir mobilyadır. İnegöl kalitesiyle üretilen ürün, modern ve şık tasarımıyla dikkat çeker. Geniş iç hacmi sayesinde televizyon, ses sistemi ve diğer elektronik eşyalarınız için yeterli alan sağlar. Ayrıca, şık şöminesi ve LED ışıklandırmasıyla yaşam alanınızı sıcak ve davetkar hale getirir.

Takım içeriğinde 1 adet Bronze Antrasit Tv Ünitesi Şömineli bulunmaktadır.

Bronze Antrasit Şömineli Tv Ünitesi (İnegöl Mobilyası)

Renk Seçeneği Olarak Ceviz , Aytaşı ve Mat Antrasit Tercih edilebilir.

Tv Ünitesinde İsteğe göre Şömineli çıkarılabilir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Tv Ünitesi Şömineli2204755

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 9 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı