Boss Ahşap Berjer - İnegölSofa
Çok Satan Mağazada Var

Boss Ahşap Berjer

KT1410006642
11.032 TL 13.790 TL %20
12.136 TL 15.170 TL %20
Takım İçeriği
Berjer1 x 11.032 TL
Toplam
12.136 TL
13.790 TL
11.032 TL
13.790 TL
Berjer
12.136 TL
11.032 TL
12.136 TL
11.032 TL
Toplam
11.032 TL12.136 TL

Ürün Özellikleri

Boss Modern Berjer, tekli berjer modelleri arasında modern tasarımı ve konforlu yapısıyla öne çıkar. Ev dekorasyonunuzu tamamlayan bu ürüne göz atın!    

Boss Berjer, konforlu yapısı ve şık tasarımı ile her türlü dekorasyona uyum sağlar. Modern ve klasik tarzda mekanlar için uygun olan bu tekli berjer, dayanıklı ve kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Yumuşak minderleri ve yüksek sırt desteği sayesinde rahat bir oturuş sağlar. Hem tek başına kullanıma hem de diğer mobilyalarla kombinasyon yaparak kullanıma uygundur. Boss Berjer'i tercih ederek evinizin konforunu arttırabilirsiniz.

İnegölsofa Boss Berjer (İnegöl Mobilyası)

Takım İçeriği: 1 adet Berjerden oluşmaktadır.

Ayak Malzemesi Ahşap malzemeden üretilmiştir.

Ayak Rengi ceviz ve beyaz renk seçenekleri bulunmaktadır.

Ek Bilgiler Oturum derinliği 60 cm'dir.

Ayak Tipi Yerden Yüksek

Demonte Parçalar Ayaklar demonte gönderilmektedir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat Tarihi: 15-20 Gün İçerisinde teslim edilir.

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan profesyonel firmalar tarafından yapılmaktadır.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Berjer807575

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 9 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı