Bomonti USB'li Komodin - İnegölSofa

Bomonti USB'li Komodin

YOT1410007444
5.379 TL 6.724 TL %21
5.917 TL 7.396 TL %20
Takım İçeriği
Komodin1 x 5.379 TL
Toplam
5.917 TL
6.724 TL
5.379 TL
6.724 TL
Komodin
5.917 TL
5.379 TL
5.917 TL
5.379 TL
Toplam
5.379 TL5.917 TL

Ürün Özellikleri

Yatak odası dekorasyonunuz için şık bir detay arıyorsanız Bomonti USB'li Komodin ahşap gövdesi ve modern tasarımı ile her yatak odasına uygun.  

Bomonti köşe takımı, modern ve şık tasarımıyla yaşam alanlarınızı güzelleştiriyor. Konforlu minderleri ve geniş oturma alanıyla evinizde keyifli anlar geçirmenizi sağlayan Bomonti, kaliteli malzemeleri ve işçiliğiyle de uzun yıllar kullanabileceğiniz bir seçim olacaktır. Hem sağ hem de sol koltuk seçeneğiyle sunulan Bomonti köşe takımı, her türlü dekorasyon tarzına uyum sağlayacak şekilde tasarlandı.

Bomonti Modern Yatak Odası Takımı (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriği; 2 adet komodinden oluşmaktadır.

Komodin çekmecesinde frenli ray sistemi kullanılmıştır. USB şarj ünitesi ve aydınlatma özelliği vardır.

Teslimat ve kurulum hizmetimiz vardır. Tüm şehir merkezlerine ücretsizdir.

Ürünümüz 2 yıl garantilidir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Komodin654738

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 9 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı