Bomonti 4'lü Yemek Odası Sandalyesi - İnegölSofa

Bomonti 4'lü Yemek Odası Sandalyesi

YOT1410007438
16.178 TL 20.222 TL %20
17.795 TL 22.244 TL %21
Takım İçeriği
Sandalye (4 Adet)1 x 16.178 TL
Toplam
17.795 TL
20.222 TL
16.178 TL
20.222 TL
Sandalye (4 Adet)
17.795 TL
16.178 TL
17.795 TL
16.178 TL
Toplam
16.178 TL17.795 TL

Ürün Özellikleri

Bomonti 4'lü Yemek Odası Sandalyesi şıklığı ve rahatlığıyla Yaşam Odası için idealdir. Kumaş döşemeleri kolay temizlenir ve dayanıklıdır. Hemen inceleyin!

Bomonti 4'lü Yemek Odası Sandalyesi, modern tasarımı ve şık detaylarıyla yaşam alanlarınıza ferahlık katacak. Yumuşak sünger dolgulu oturum yüzeyleri ve ergonomik yapısı sayesinde rahat bir kullanım sunan sandalyeler, dayanıklı malzemelerden üretilmiştir. Kolay temizlenebilen kumaş döşemeleri ile pratik bir kullanım sunan Bomonti Sandalye, Yaşam Odalarınıza şıklık ve konfor getirecek.

Bomonti Yemek Odası(İNEGÖL MOBİLYASİ)

Takım içeriği; 1 adet açılabilir masa, 4 adet sandalye, 1 adet benç, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. TV Ünitesi ve orta sehpa fiyata dahil değildir. Ayrıca satışa sunulmuştur.

Masa Malzemesi Tamamı 1. kalite boyalı MDF ve sunta lam malzemeden üretilmiştir.

Konsol Malzemesi Tamamı 1. kalite boyalı MDF ve sunta lam malzemeden üretilmiştir.

Boya Rengi Beyaz.

Sandalye Tipi Kumaş Sırtlı.

Sandalye Kumaşı Kadife.

Kumaş Seçenekleri Mevcuttur.

Sandalye Ayak Malzemesi Fırınlanmış birinci sınıf gürgen ağacından üretilmiştir.

Masa Ayak Malzemesi Fırınlanmış birinci sınıf gürgen ağacından üretilmiştir.

Ahşap Bakımı Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 2 Kasım 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı