Bolivya Duvar Ünitesi - İnegölSofa

Bolivya Duvar Ünitesi

DVTU1410017341
35.588 TL 41.580 TL %15
39.140 TL 45.730 TL %15
Takım İçeriği
TV Ünitesi1 x 35.588 TL
Toplam
39.140 TL
41.580 TL
35.588 TL
41.580 TL
TV Ünitesi
39.140 TL
35.588 TL
39.140 TL
35.588 TL
Toplam
35.588 TL39.140 TL

Ürün Özellikleri

İnegölsofa Bolivya Tv Ünitesi (İnegöl Mobilyası)

Lüks modern tasarıma sahip Bolivya duvar ünitesi odanıza şıklık katar. Kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Beyaz kaplaması altın rengi dikkat çekiyor.  

Bolivya duvar ünitesi, modern ve lüks bir tasarıma sahip. Yüksek kaliteli malzemelerle üretilmiştir ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Duvara monte edilen tasarımı sayesinde odanın genişliğini korurken yerden tasarruf sağlar. Beyaz yüksek parlaklıklı kaplaması ve altın rengi detayları ile her türlü dekorasyona uyum sağlar. Geniş bir depolama alanı sunan Bolivya duvar TV ünitesi, aynı zamanda şık ve modern bir görünüm sunar.

Takım içeriğinde 1 adet Bolivya TV Ünitesi bulunmaktadır.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı