Biblo Karyola 160 cm - İNEGÖLSOFA
Web Sitesine Özel

Biblo Karyola 160 cm

YOT1410007472
10.152 TL
11.167 TL
Takım İçeriği
Karyola 160 cm1 x 10.152 TL
Toplam
11.167 TL 10.152 TL
Karyola 160 cm
11.167 TL
10.152 TL
11.167 TL
10.152 TL
Toplam
10.152 TL11.167 TL

Ürün Özellikleri

Biblo Yatak Odası (İnegöl Mobilyası)

Takım İçeriği 1 adet  karyoladan oluşmaktadır.

Baza opsiyoneldir.

Karyola Çerçevesi Başlık hem boyalı hem döşemeli mozambik suntasından oluşmaktadır. Yan tahta ve ayakucu döşemelidir. Ayak destekleri siyah parlak suntalamdır.

Baza Malzemesi Ayaklar torna ayaktır. Kulplar metal mozambik.

Ahşap Bakımı Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Yüzeyin uzun süre su ile temasından kaçınınız.

Ek Bilgiler Üstler sonata mermer lak paneldir.

Altlar siyah parlaktır.

Gövde mozambik mat rengindedir.

Demonte Parçalar Tüm parçalar demonte gönderilir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Karyola 160 cm200213148

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 3 Ocak 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı