Berrak Duvar Ünitesi - İnegölSofa
Web Sitesine Özel

Berrak Duvar Ünitesi

TU1410005356
9.590 TL 10.750 TL %11
10.554 TL 11.830 TL %11
Takım İçeriği
TV Ünitesi1 x 9.590 TL
Toplam
10.554 TL
10.750 TL
9.590 TL
10.750 TL
TV Ünitesi
10.554 TL
9.590 TL
10.554 TL
9.590 TL
Toplam
9.590 TL10.554 TL

Ürün Özellikleri

Berrak Duvar Ünitesi, modern şık tasarımıyla ferah bir görünüm kazandıracak. Berrak Duvar Ünitesi, TV'nizi yerleştirebileceğiniz özel bir alana sahiptir.

Berrak Duvar Ünitesi, şık ve modern tasarımı ile yaşam alanlarınıza ferah bir görünüm kazandıracak. Özel olarak tasarlanan sürgülü kapakları, kullanışlı bölmeleri ve TV'nizi yerleştirebileceğiniz özel bir alanı vardır. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen Berrak Duvar TV Ünitesi, dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Minimalist tarzıyla, modern yaşam alanlarınıza zarif bir dokunuş katar.


"

Berrak Tv Ünitesi (İnegöl Mobilyası) İNEGÖLSOFA

Gold-Gümüş Olarak Seçenekleri Mevcuttur.

Tv Ünitesi Alt Blok Parça olarak Satın Alınabilir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat Tarihi: 15-20 Gün İçerisinde teslim edilir.

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan Mobilnaklet tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
TV Ünitesi24040

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı