Bergamo Ceviz Komodin - İnegölSofa
Çok Satan

Bergamo Ceviz Komodin

YOT1410014184
4.904 TL 6.130 TL %20
5.392 TL 6.740 TL %20
Takım İçeriği
Komodin1 x 4.904 TL
Toplam
5.392 TL
6.130 TL
4.904 TL
6.130 TL
Komodin
5.392 TL
4.904 TL
5.392 TL
4.904 TL
Toplam
4.904 TL5.392 TL

Ürün Özellikleri

Bergamo Ceviz Komodin ile yatak odanıza şık dokunuş ekleyin. Kaliteli malzemelerle üretilen komodin, kullanışlı ve kolay temizlenebilir. Şimdi keşfedin! 

İnegöl yatak odası için ideal bir tamamlayıcı olan Bergamo Ceviz komodin, şık tasarımı ve yüksek kaliteli malzemeleriyle odanıza fonksiyonellik ve şıklık katar. 2 adet çekmeceye sahip olan komodin, kullanışlı bir depolama alanı sunar. Yüksek ayakları sayesinde kolay temizlenir ve altını süpürmek zahmetsiz hale gelir. Hem modern hem de klasik tarzda dekorasyonlarla harika uyum sağlar.

Bergamo Komodin (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Bergamo Komodin bulunmaktadır.

Komodin Malzemesi Ahşap kaplamalı mdf malzemeden üretilmiştir.

Ahşap Bakımı Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Ek Bilgiler Ahşap mdf malzemeden üretilmiştir.

Ürün rengi naturel ceviz doğal ahşap rengindedir.

Üst yüzey malzemesi ahşap kaplamalı mdf üzeri naturel boya kullanılarak üretilmiştir.

Kapak menteşeleri yavaşlatıcılıdır.

Demonte Parçalar Tüm parçalar demonte gönderilir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Komodin694534

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 31 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı