Bergamo Ceviz Aynalı Şifonyer - İnegölSofa
Çok Satan

Bergamo Ceviz Aynalı Şifonyer

YOT1410006669
14.320 TL 17.900 TL %20
15.752 TL 19.690 TL %20
Takım İçeriği
Şifonyer ( Aynalı )1 x 14.320 TL
Toplam
15.752 TL
17.900 TL
14.320 TL
17.900 TL
Şifonyer ( Aynalı )
15.752 TL
14.320 TL
15.752 TL
14.320 TL
Toplam
14.320 TL15.752 TL

Ürün Özellikleri

Bergamo Ceviz Aynalı Şifonyer şık kullanışlı yapısıyla evinizin dekorasyonunu tamamlayacak. Şık boy aynası güzelliğinizi yansıtacak. Hemen inceleyin!    

Bergamo Ceviz Aynalı Şifonyer modelimiz, şık tasarımı ve kullanışlı yapısıyla evinizin dekorasyonuna şıklık katacak. Ürünümüzde yer alan yüksek bacaklar sayesinde temizlik işlemleri kolayca gerçekleştirilebilirken, geniş çekmeceleri sayesinde eşyalarınızı düzenli ve güvenli bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Ayrıca boy aynası, makyaj yaparken ve giyinirken oldukça kullanışlı olacaktır. Bergamo şifonyer aynalı modelimiz, kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiştir ve uzun ömürlü kullanım sunar.

İnegölsofa Bergamo Şifonyer ve Aynası (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriği 1 adet Şifonyer ve aynasından oluşmaktadır. 

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Şifonyer ( Aynalı )16245162

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 31 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı