Bergamo Ceviz Aynalı Konsol - İnegölSofa

Bergamo Ceviz Aynalı Konsol

YOT1410006664
20.600 TL 25.750 TL %20
22.656 TL 28.320 TL %20
Takım İçeriği
Konsol ( Aynalı )1 x 20.600 TL
Toplam
22.656 TL
25.750 TL
20.600 TL
25.750 TL
Konsol ( Aynalı )
22.656 TL
20.600 TL
22.656 TL
20.600 TL
Toplam
20.600 TL22.656 TL

Ürün Özellikleri

Ahşap konsol modelleri içinde Bergamo Ceviz Aynalı Konsol, modern ve kullanışlı özellikleriyle öne çıkıyor. Tek konsol modeli bu ürünü hemen keşfedin!   

Bergamo Ceviz Aynalı Konsol, modern bir tasarıma sahip, doğal ahşap rengi ile her türlü dekorasyon stilinde kullanabileceğiniz şık bir üründür. Tek konsol modeli, depolama ihtiyaçlarınızı karşılamak için iki çekmeceli olarak tasarlanmıştır. Eşyalarınızı kolayca düzenlemenize yardımcı olan bu şık konsol, evinize dekoratif bir dokunuş katacak.

Bergamo Konsol ve Aynası (İnegöl Mobilyası)

Konsol Malzemesi Ahşap kaplamalı mdf üzeri naturel boyadan üretilmiştir.

Ahşap Bakımı Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Ek Bilgiler Ürün ahşap kaplamalı malzemeden üretilmiştir.

Naturel yerli ceviz doğal ahşap rengindedir.

Üst yüzeylerde ahşap kaplamalı mdf üzeri naturel boya kullanılmıştır.

Ürün ayakları pirinç kaplamalı metalden üretilmiştir.

Demonte Parçalar Tüm parçalar demonte gönderilir.


ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Konsol ( Aynalı )2204880

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 2 Kasım 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı