Bergamo Bazalı Karyola - İnegölSofa
Çok Satan

Bergamo Bazalı Karyola

YOT1410006668
18.904 TL 23.630 TL %20
20.800 TL 26.000 TL %20
Takım İçeriği
Karyola Bazalı1 x 18.904 TL
Toplam
20.800 TL
23.630 TL
18.904 TL
23.630 TL
Karyola Bazalı
20.800 TL
18.904 TL
20.800 TL
18.904 TL
Toplam
18.904 TL20.800 TL

Ürün Özellikleri

Bergamo Bazalı Karyola, Modern tasarımı dikkat çeken yatak odası ürünüdür. Bazalı karyola modelleri içinde yatak odanız için şık ve konforlu bir seçenek.

Bergamo Bazalı Karyola, şık ve modern tasarımıyla yatak odanızın havasını değiştiriyor. Kaliteli malzemelerden üretilen karyola, sağlam yapısı ve rahat kullanımı ile öne çıkıyor. Yumuşak dokulu başlık ve ayaklık tasarımı, yatak odanızda şık bir atmosfer yaratırken aynı zamanda konforlu bir uyku deneyimi sunar. Karyola altında bulunan bazalı sistemi sayesinde yatağınızda gereksiz yükseklikler oluşmaz ve ekstra bir bazaya ihtiyaç duymazsınız. Bergamo Bazalı Karyola, modern tarzı ve pratik özellikleri ile yatak odanız için mükemmel bir seçimdir.

İnegölsofa Bergamo Bazalı Karyola (İnegöl Mobilyası)

Takım İçeriği 1 adet Bazalı Karyoladan oluşmaktadır. . 

Karyola Başlığı Ahşap kaplamalı mdf malzemeden üretilmiştir.

Karyola Çerçevesi Suntalam üzerine kumaş döşenerek üretilmiştir.

Yatak Ölçüsü 160 x 200

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Karyola Bazalı270218120

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 31 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı