Bergamo 6'lı Sandalye Takımı - İnegölSofa

Bergamo 6'lı Sandalye Takımı

YOT1410006665
15.008 TL 18.760 TL %20
16.504 TL 20.630 TL %20
Takım İçeriği
Sandalye (6 Adet)1 x 15.008 TL
Toplam
16.504 TL
18.760 TL
15.008 TL
18.760 TL
Sandalye (6 Adet)
16.504 TL
15.008 TL
16.504 TL
15.008 TL
Toplam
15.008 TL16.504 TL

Ürün Özellikleri

Şık tasarımlı Bergamo 6'lı Sandalye Takımı ile yaşam alanlarınıza estetik bir dokunuş katın. Yaşam odası takımınızın tamamlayıcısı olarak tercih edin!   

Bergamo 6'lı Sandalye Takımı, modern ve şık tasarımı ile yaşam alanlarınızda estetik bir dokunuş sağlar. Kaliteli malzemelerden üretilen bu sandalyeler, uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz sağlamlıkta ve dayanıklılıktadır. Yüksek sırt kısmı ve rahat oturma yüzeyi ile konforlu bir kullanım sunar. Sandalyelerin ayakları ise sağlam ve stabil bir yapıya sahiptir. Farklı dekorasyon stillerine uygun renk seçenekleri ile yaşam alanlarınıza uyum sağlar.

Bergamo Yemek Odası (İnegöl Mobilyası)

Takım İçeriği 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Tv ünitesi opsiyoneldir.

Masa Malzemesi MDF

Masa Fonksiyonu Açılır

Konsol Malzemesi Ahşap kaplamalı mdf üzeri naturel boyadan üretilmiştir.

TV Ünitesi Malzemesi Ahşap kaplamalı mdf üzeri naturel boyadan üretilmiştir.

Sandalye Malzemesi Ahşap malzeme üzerine kumaş döşenerek üretilmiştir.

Sandalye Kumaş Özelliği Keten

Ahşap Bakımı Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Ek Bilgiler Ürün ahşap kaplamalı malzemeden üretilmiştir.

Naturel yerli ceviz doğal ahşap rengindedir.

Üst yüzeylerde ahşap kaplamalı mdf üzeri naturel boya kullanılmıştır.

Ürün ayakları pirinç kaplamalı metalden üretilmiştir.

Demonte Parçalar Tüm parçalar demonte gönderilir.

Masa Ölçüsü 180 x 90

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Sandalye (6 Adet)464688

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 31 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı