Bentley Yan Sehpa - İnegölSofa
Mağazada Var

Bentley Yan Sehpa

TU1410018164
8.590 TL 9.810 TL %13
9.448 TL 10.790 TL %13
Takım İçeriği
Yan Sehpa1 x 8.590 TL
Toplam
9.448 TL
9.810 TL
8.590 TL
9.810 TL
Yan Sehpa
9.448 TL
8.590 TL
9.448 TL
8.590 TL
Toplam
8.590 TL9.448 TL

Ürün Özellikleri

Şık Bentley yan sehpa, evinizin dekorasyonuna değer katarken ekstra depolama alanı da sunar. Minimalist modern tasarımıyla dekorasyonunuza uyum sağlar.  

Bentley Yan Sehpa, şık tasarımı ve kullanışlı yapısı ile evinizin dekorasyonuna değer katacak bir üründür. Sağlam ve kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Ürünün alt kısmında yer alan raf, ekstra depolama alanı sağlar ve ihtiyaç duyduğunuz anlarda kullanışlı bir seçenek sunar. Minimalist ve modern tasarımı sayesinde her türlü dekorasyona uyum sağlar. Konforlu bir kullanım sunan bu yan sehpayı evinizin salon, oturma odası veya yatak odasında kullanabilirsiniz.

Takım içeriğinde 1 adet Bentley Yan Sehpa bulunmaktadır.  (4017-P.Atlas/Ceviz)

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 2 Kasım 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı