Bentley TV Sehpası - İnegölSofa
Mağazada Var

Bentley TV Sehpası

DVTU1410018171
26.590 TL 30.840 TL %14
29.246 TL 33.920 TL %14
Takım İçeriği
TV Sehpası1 x 26.590 TL
Toplam
29.246 TL
30.840 TL
26.590 TL
30.840 TL
TV Sehpası
29.246 TL
26.590 TL
29.246 TL
26.590 TL
Toplam
26.590 TL29.246 TL

Ürün Özellikleri

Lüks ve modern tasarıma sahip, odağınızı oluşturacak şık tasarımıyla her türlü oturma odası dekorasyonuyla uyum sağlar. Sitemizden hemen inceleyin!     

Ürünümüz, lüks ve modern tasarımıyla dikkat çeken bir TV sehpadır. Bentley TV sehpası, oturma odanıza şık bir görünüm kazandırmak için idealdir. Ürünümüz, kaliteli malzeme ve işçilikle üretilmiştir. Modern çizgilere sahip olması nedeniyle her türlü oturma odası dekorasyonu ile uyum sağlar. Şık tasarımı, odanızda bir odağa sahip olmanızı sağlar ve aynı zamanda TV'nizi ve aksesuarlarınızı depolamanız için kullanışlı bir alan sunar. Bentley TV sehpası, lüks tv ünitesi arayanlar için mükemmel bir seçimdir.

Takım içeriğinde 1 adet Bentley TV Sehpası bulunmaktadır.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 22 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı