Bentley Orta Sehpa - İnegölSofa
Mağazada Var

Bentley Orta Sehpa

TU1410018165
15.989 TL 18.800 TL %15
17.588 TL 20.680 TL %15
Takım İçeriği
Orta Sehpa1 x 15.989 TL
Toplam
17.588 TL
18.800 TL
15.989 TL
18.800 TL
Orta Sehpa
17.588 TL
15.989 TL
17.588 TL
15.989 TL
Toplam
15.989 TL17.588 TL

Ürün Özellikleri

Bentley Orta Sehpa, oturma odanıza şık ve modern bir dokunuş katacak. Oturma odanızın görünümünü tamamlayacak Bentley Orta Sehpa'nın keyfini çıkarın!    

Bentley Orta Sehpa, modern ve şık tasarımıyla oturma odanızı tamamlayacak harika bir seçenektir. Yuvarlak şekilli tasarımı, yüksek parlaklıkta altın renkli kaplaması ve siyah renkli metal ayakları ile odanıza sofistike bir hava katıyor. İnce metal ayakları sayesinde yere daha az temas eden orta sehpa, kolayca temizlenebilen yüzeyiyle de oldukça kullanışlıdır. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen Bentley Orta Sehpa, uzun ömürlü kullanım sunar ve evinize modern bir dokunuş getirir.

Takım içeriğinde 1 adet Bentley Orta Sehpa bulunmaktadır.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 28 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı