Belen Dolap - İNEGÖLSOFA
Web Sitesine Özel

Belen Dolap

19.375 TL
21.308 TL
Takım İçeriği
Dolap1 x 19.375 TL
Toplam
21.308 TL 19.375 TL
Dolap
21.308 TL
19.375 TL
21.308 TL
19.375 TL
Toplam
19.375 TL21.308 TL

Ürün Özellikleri

Belen Yatak Odası (İnegöl Mobilyasi)

Takım İçeriği Takım içeriği: 1 adet gardırop

Çekmece Mekanizması Teleskobik ray/menteşe’dir.

Aydınlatma Özelliği Dolap içi askılıklar ledsizdir.

Gardırop Malzemesi 1. sınıf yonga levha malzemeden üretilmiştir. Üst yüzey malzemesi lake paneldir.

Gardırop Kapak Fonksiyon Teleskobik ray/menteşe kapaktan oluşmaktadır.

Ayak Rengi Altın metal

Ayak Malzemesi Metal malzemeden üretilmiştir.

Ahşap Bakımı Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Ek Bilgiler Üst yüzey malzemesi lake paneldir.

Demonte Parçalar Tüm parçalar demonte gönderilir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Dolap26069222

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 26 Ekim 2022

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Ödeme seçenekleri hazırlanıyor.

Yukarı