En Yeni Model

Bari Modern Komodin

YOT1410017953
5.460 TL 6.825 TL %20
6.006 TL 7.508 TL %21
Takım İçeriği
Komodin1 x 5.460 TL
Toplam
6.006 TL
6.825 TL
5.460 TL
6.825 TL
Komodin
6.006 TL
5.460 TL
6.006 TL
5.460 TL
Toplam
5.460 TL6.006 TL

Ürün Özellikleri

İnegöl Yatak Odası'nın şık tasarımı ve kullanışlı yapısıyla Barı Modern Komodin, yatak odanızın havasını değiştirmeye geliyor. Modern çizgileri, yüksek ayakları ve geniş çekmeceleri ile hem şık hem de kullanışlı bir parça olan Barı Komodin, yatak odanızda daha düzenli bir ortam yaratmanıza yardımcı olacak. Komodinin üst yüzeyi, uyku öncesi ihtiyaç duyabileceğiniz kitap, gözlük gibi eşyalarınızı koymak için idealdir.

İnegölsofa Bari Komodin (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Bari Komodin bulunmaktadır.


ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Komodin614444

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 22 Mayıs 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı