Bari Giysi Dolabı - İnegölSofa
En Yeni Model

Bari Giysi Dolabı

YOT1410017951
27.201 TL 34.001 TL %20
29.921 TL 37.401 TL %20
Takım İçeriği
Dolap1 x 27.201 TL
Toplam
29.921 TL
34.001 TL
27.201 TL
34.001 TL
Dolap
29.921 TL
27.201 TL
29.921 TL
27.201 TL
Toplam
27.201 TL29.921 TL

Ürün Özellikleri

Yatak odanızın düzenini sağlamak için kapaklı Bari gardırop. Modern tasarımı ve geniş iç hacmi ile ideal bir yatak odası için harika bir giysi dolabı.   

Yatak odalarınızın düzeni ve şıklığı için Bari Giysi Dolabı sizleri bekliyor. Modern tasarımı ile her türlü dekorasyona uyum sağlayan gardırop, kapaklı tasarımı sayesinde eşyalarınızın düzenli ve saklı kalmasını sağlar. Çift kişilik ve tek kişilik yatak odalarına uygun olan Bari Giysi Dolabı, geniş iç hacmi ile tüm giyim eşyalarınızı rahatlıkla sığdırabileceğiniz bir depolama alanı sunar. Gardırobun üst kısmındaki raflar sayesinde ev tekstili ve eşyalarınızı da kolaylıkla saklayabilirsiniz. Dayanıklı malzemelerden üretilen Bari Gardırop, uzun yıllar boyunca kullanımınıza uygun şekilde tasarlanmıştır.

İnegölsofa Bari Dolap (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Bari Dolap bulunmaktadır.


ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Dolap26164212

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı