Aytaşı Sandalye (6 Adet) - İNEGÖLSOFA

Aytaşı Sandalye (6 Adet)

14.267 TL
15.692 TL
Takım İçeriği
Sandalye (6 Adet)1 x 14.267 TL
Toplam
15.692 TL 14.267 TL
Sandalye (6 Adet)
15.692 TL
14.267 TL
15.692 TL
14.267 TL
Toplam
14.267 TL15.692 TL

Ürün Özellikleri

Aytaşı YEMEK Odası (İnegöl Mobilyası)

Takım İçeriği 1 adet konsol ve 2 adet konsol aynası, 1 adet masa ve 6 adet sandalyeden oluşmaktadır. Tv ünitesi opsiyoneldir.

Masa Malzemesi MDF ve yonga levha malzemeden üretilmiştir.

Masa Fonksiyonu Açılır

Konsol Malzemesi MDF ve yonga levha malzemeden üretilmiştir.

Sandalye Malzemesi Ahşap malzemeden üretilmiştir.

Sandalye Kumaş Özelliği Kumaş

Ek Bilgiler Direkt güneş ışığına maruz bırakılmamalıdır.

Nemli bezle silinmeye uygundur.

Demonte Parçalar Tüm parçalar demonte gönderilir.

Masa Ölçüsü 180 x 90

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 26 Ekim 2022

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Ödeme seçenekleri hazırlanıyor.

Yukarı