Ayla Capicino Yemek Masası

YOT1410013702
18.800 TL 23.500 TL %20
20.680 TL 25.850 TL %20
Takım İçeriği
Masa1 x 18.800 TL
Toplam
20.680 TL
23.500 TL
18.800 TL
23.500 TL
Masa
20.680 TL
18.800 TL
20.680 TL
18.800 TL
Toplam
18.800 TL20.680 TL

Ürün Özellikleri

    

Sirius Brown Yemek Masası, zarif ve modern tasarımıyla evinize şıklık katıyor. Doğal ahşap ve sağlam metal kombinasyonuyla dayanıklılığı ve estetiği bir araya getiriyor. Altı kişilik oturma kapasitesine sahip olan masada, ailenizle veya misafirlerinizle keyifli bir yemek deneyimi yaşayabilirsiniz. Geniş masa yüzeyi, yemeklerinizi rahatlıkla yerleştirebileceğiniz bir alan sunar. Sağlam yapısı ve kaliteli malzemeleriyle uzun yıllar kullanabileceğiniz bir seçimdir. Sirius Brown Yemek Masası ile yaşam alanınıza stil ve fonksiyonellik katın.

Ayla CapicinoYemek Odası Takımı (İnegöl Mobilyası)

Takım İçereği: Yemek Masası

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan Mobilnaklet tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Masa18610082

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 22 Mayıs 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı