Ayla Capicino Sandalye Seti - İnegölSofa

Ayla Capicino Sandalye Seti

YOT1410013709
15.000 TL 18.750 TL %20
16.504 TL 20.630 TL %20
Takım İçeriği
Sandalye (6 Adet)1 x 15.000 TL
Toplam
16.504 TL
18.750 TL
15.000 TL
18.750 TL
Sandalye (6 Adet)
16.504 TL
15.000 TL
16.504 TL
15.000 TL
Toplam
15.000 TL16.504 TL

Ürün Özellikleri

Rahat ve şık Sirius Brown Sandalye Seti ile yaşam alanınıza stil ve konfor katın. 6 adet olan bu sandalye takımı için hemen iletişime geçin! Hemen incele!

Sirius Brown Sandalye Seti, rahatlık ve şıklığı bir araya getiren bir seçenektir. Ergonomik tasarımıyla uzun süreli oturma konforu sağlar. Yumuşak minder ve sırt desteği, keyifli bir oturma deneyimi sunar. Dayanıklı malzemelerden üretilmiş olan sandalye, uzun ömürlü kullanım için idealdir. Şık kahverengi renk tonu, yaşam alanınızın dekorasyonuyla uyum sağlar. Misafirlerinizi ağırlarken veya günlük kullanımda şıklığı ve konforu bir arada sunan Sirius Brown a Adet Sandalye ile yaşam alanınıza değer katın.

Ayla Capicino Yemek Odası Takımı (İnegöl Mobilyası)

Takım İçereği: 6 sandalye'den oluşmaktadır.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan Mobilnaklet tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 9 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı