Ayla Capicino Sandalye Seti

YOT1410013709
24.000 TL 30.000 TL %20
26.400 TL 33.000 TL %20
Takım İçeriği
Sandalye (6 Adet)1 x 24.000 TL
Toplam
26.400 TL
30.000 TL
24.000 TL
30.000 TL
Sandalye (6 Adet)
26.400 TL
24.000 TL
26.400 TL
24.000 TL
Toplam
24.000 TL26.400 TL

Ürün Özellikleri


Sirius Brown Sandalye Seti, rahatlık ve şıklığı bir araya getiren bir seçenektir. Ergonomik tasarımıyla uzun süreli oturma konforu sağlar. Yumuşak minder ve sırt desteği, keyifli bir oturma deneyimi sunar. Dayanıklı malzemelerden üretilmiş olan sandalye, uzun ömürlü kullanım için idealdir. Şık kahverengi renk tonu, yaşam alanınızın dekorasyonuyla uyum sağlar. Misafirlerinizi ağırlarken veya günlük kullanımda şıklığı ve konforu bir arada sunan Sirius Brown a Adet Sandalye ile yaşam alanınıza değer katın.

Ayla Capicino Yemek Odası Takımı (İnegöl Mobilyası)

Takım İçereği: 6 sandalye'den oluşmaktadır.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan Mobilnaklet tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 12 Mayıs 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı